1. POMOC NA STARCIE

ZAUFANY PARTNER NA POCZĄTKU DROGI

ZWIĘKSZ SWOJĄ SZANSĘ NA SUKCES
WYSTARTUJ MAJĄC W GŁOWIE JASNĄ ŚCIEŻKĘ
Założenia strategiczne biznesu
Pomysł na biznes to początek drogi. Zanim jednak zaczniesz go wdrażać w życie dobrze rozrysować twój pomysł na segmenty, zrozumieć kto jest Klientem, za co będzie płacił, ile, w jakich odstępach czasowych, jak będziesz pozyskiwał Klientów, co jest Twoją hipotezą dotyczącą wartości dodanej Twojego rozwiązania. Dzięki praktycznym podejściu oraz sumarycznie kilkudziesięciu-letnim doświadczeniu naszych Ekspertów, w szybki sposób razem z Tobą wypełnimy Business Model Canvas oraz Value Proposition Canvas
Budowa biznesplanu
Dobrze zbudowany biznesplan, już na etapie planowania pozwoli zrozumieć punkty zapalne koncepcji jak również czy w ogóle koncepcja biznesu ma zasadność ekonomiczną. Często początkujący przedsiębiorcy nie biorą pod uwagę niektórych kosztów tak samo przeszacowując potencjalne przychody. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci zbudować rzeczywisty biznesplan który pozwoli Ci obiektywnie, "z boku" popatrzeć na szansę realizacji Twojego pomysłu na biznes.
Budowa MVP
Minimum Viable Product to nowatorskie podejście do budowy produktu i również spółki które zakłada zbudowanie/oferowanie na początku najważniejszego produktu/usługi w podstawowej formie ale która jednocześnie zadowoli pierwszych użytkowników. Razem z naszymi ekspertami pomożemy zdecydować razem z Tobą co w Twoim biznesie może być MVP oraz jak to szybko zbudować.
Poszukiwane finansowania
Żeby móc zbudować firmę potrzebujesz kapitału na początek. Pokażemy Ci dostępne metody finansowania i pomożemy Ci je pozyskać. W sprzyjających okolicznościach, istnieje możliwość aby rozpocząć biznes nawet gdy nie dysponujesz swoim wkładem. Inkubatory, akceleratory, Business Angele, fundusze Venture Capital - posiadamy wieloletnie doświadczenie i kontakty w każdym z tych segmentów.
Made on
Tilda